Musisz mieć naprawdę przyjazną dla użytkownika stronę internetową i równie dobrą reklamę.

Twoja strona internetowa może być idealna pod względem estetycznym i bardzo artystyczna, ale nie przyciągnie wystarczającej liczby interesujących klientów, jeśli odsłona każdej strony zajmie zbyt dużo czasu.

Przeciwnie, bardzo podstawowa i standardowa strona internetowa, nawet jeśli jest bardzo szybka, nie będzie wykazywać wystarczającego profesjonalizmu, z powodu braku dobrych treści i elementów graficznych, więc ryzykuje to odepchnięciem potencjalnych klientów. Pamiętaj o jednej ważnej danej : przeciętny użytkownik czeka do 7/8 sekund na całkowite wyświetlenie jednej strony internetowej; w każdym razie nie więcej niż 3 sekundy na przeczytanie pierwszej treści: następnie wkurzy się i ucieknie.

Supernet zapewnia szybkie tworzenie i utrzymanie stron internetowych, należących do standardowo- najpopularniejszych wyszukiwarek. Strony internetowe będą również estetyczne, dzięki najpopularniejszym standardom internetowym, w idealnej równowadze z potrzebami klientów (JavaScript, HTML, ftp, wordpress, prestashop, shopify, etc).

Tworzenie i obsługa stron internetowych zawsze zapewnia „wezwanie do działania” (carts and checkout e-reklam, formularze kontaktowe dla generatorów potencjalnych klientów, konwersje połączeń i czaty dla bezpośrednich i biznesowych interakcji na żywo). W zależności od konkretnej działalności, którą prowadzisz, zoptymalizujemy strony internetowe, aby poprawić ich przyjazność dla użytkownika i interaktywność, aby klient znajdujący się na niej mógł z łatwością wchodzić w interakcje z Twoimi treściami i konwertować tak szybko, jak to możliwe.

Poniżej znajdują się nasze wyszczególnione usługi:

● wsparcie w rozwiązywaniu problemów;

● serwery, hosting i zarządzanie domenami;

● bezpośrednie doświadczenie w projektach Google;

● najczęściej używane umiejętności programowania.

Jesteśmy w stanie ulepszyć istniejące strony internetowe, rozwiązując wszystkie najczęstsze problemy należące do wszystkich narzędzi programistycznych. Będziemy również utrzymywać wysoką jakość obsługi, zmniejszając w jak największym stopniu współczynnik odrzuceń klientów, dotyczący to najbardziej wymagających klientów i ich potrzeb.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.